گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

مطابق آخرین تصمیمات نهایی که در نهاد بین المللی IAF در ماه آوریل سال 2021 انجام گردید و بنابر دلایل شخصی که تنها مراجع صادر کننده ایزو میدانند و بیان نمی کنند و از گفتنش امتناع می ورزند و فقط خود اعضای نهاد بین المللی IAF دلیلش را می دانند مبنا بر این شد که انواع گواهی نامه های صادره از سوی نهاد IAF و همچنین AB های زیر نظر IAF لوگو IAF بر رویشان درج نشود و در حال حاضر تا تصمیمات بعدی CB ها حق ندارند لوگو IAF و AB های تحت نظر IAF را بر روی گواهی نامه های خود درج نمایند و درج لوگو IAF غیر قانونی خواهد بود به همین جهت تا اتخاذ تصمیم جدید تمامی CB و AB ها باید از این قانون تبعیت کنند و خلاف آن انجام ندهند. با وجود این قانون که لوگو IAF بر روی گواهی نامه های ایزو درج نگردد نگرانی زیادی برای متقاضیان اخذ ایزو IAF پیش میاید که چگونه بفهمیم گواهی ایزو ارائه شده IAF هست یا غیر IAF . نهاد بین المللی IAF جهت این امر تصمیماتی اتخاذ کرده و خود IAF جهت اطمینان و امنیت اعتبارش گواهی نامه های ایزو را رجیستری می کند و توسط خود نهاد بین المللی IAF استعلام می شود. در حالی که قبلا چنین نبود و چنین قانونی نبود. با این تفاسیر چنانچه در این دوره لوگو IAF را بر گواهینامه های ایزو ندیدید غیر عادی نخواهد بود و جتی نگرانی نخواهد بود و تنها می توانید از طریق خود نهاد بین المللی IAF از اعتبار IAF بودن گواهی ایزو آگاه شوید و از طریق سایتی که در زیر خواهد آمد و روالی که بیان خواهد شد این رجیستری را می توانید انجام بدهید.

جهت آگاهی و اطلاع از اینکه گواهی نامه ایزو صادر شده IAF هست و یا خیر و تعیین وضعیت گواهی ایزو صادر شده از سوی iaf و اطمینان از اصلیت ایزو تنها کافیست وارد سایت www.iafcertsearch.org شوید و بعد از اینکه وارد سایت شوید اطلاعات درخواست شده در سایت را با دقت و به درستی وارد کنید و با این روش گواهینامه ایزو iaf خود را رهگیری و بررسی نمایید و از اصالت گواهی نامه ایزو خود مطمئن شوید.

IAF که بزرگترین نهاد بین المللی هست که به کلیه AB های دنیا اعتبار می بخشد و اعتبار دهی می کند و کلیه ab های اصل و معتبر زیر نظر این نهاد فعالیت می کنند و موضوع درج نکردن لوگو روی گواهی های ایزو را به کلیه AB و CB ها اطلاع رسانی کرده است و بهشان ابلاغ کرده است. با این تفاسیر و توضیحات ممکنه بعضی CB و AB ها یا اینکه ایمیل را دریافت نکرده اند و ایمیل به دستشان نرسیده است و یا اگر هم دریافت کرده اند باز هم اقدام به درج لوگو بر روی ایزو کنند که کارشان غیر قانونی بوده و آن لوگو هم فاقد اعتبار هست. پس بنا بر هر دلایلی در حال حاضر تمام گواهینامه های ایزو IAF فاقد لوگو IAF خواهند بود و نباید بر آنها لوگو IAF درج گردد.

تعدادی از مراجع صادر کننده گواهی نامه ایزو علت عدم درج لوگو IAF را تحریمهای ظالمانه می دانند بر علیه ایران و معتقدند این قضیه عدم درج لوگو IAF و ندادن به AB جهت درج آن بر روی گواهی های ایزو تنها به دلیل تحریم اتفاق افتاده است.

سیستم کاران به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز معتبر جهت صادر کردن ایزو IAF با وجود مشاوران معتبر و خبره و خدمات مشاوره رایگان در خدمت متقاضیان می باشد

 

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نوشتن دیدگاه

لطفا از تبلیغ و یا تخریب موسسات صدور گواهینامه و یا موسسات اعتبار دهنده اجتناب فرمایید. . .