گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو اصل

 

گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو اصل و معتبر را چطور از گواهی ایزو غیر اصل و نا معتبر تشخیص بدم و چگونه میشه دو گواهی ایزو اصل و غیر اصل را از هم تفکیک کرد؟ متقاضیان اخذ گواهی ایزو غالبا با این سوال برخورد می کنند و نگرانند گواهی ایزو که می گیرند اصل باشد. متاسفانه هستند بسیاری از افراد سودجو و سواستفاده گر و شرکتهای کلاهبردار که با ترفندهای مختلف همچون استفاده از فضای مجازی و ساخت سایتهای گول زننده سعی در گول زدن اذهان دارند و با استفاده از اسامی و القاب فریبنده و پول دادن به گوگل جهت قرار گرفتن در لینکهای اول و صفحه اول خودشان را اصل جلوه می دهند و اما ایزو جعلی و تقلبی صادر می کنند.

 

شرکت اصلی صادر کننده گواهینامه ایزو

سازمانها و نهادها و موسسات و شرکتهای اصلی صادر کننده گواهینامه ISO ایزو درون کشور ما ایران تماما خودشونو معتبر می دانند و ادعا دارند که گواهینامه ایزو اصل صادر می کنند و مدعی صدور ایزو اورجینال هستند و البته تعدادی از این صادر کنندگان گواهی ایزو راست می گویند و ولی جهت اصالت گواهی ایزو و سنجش اصل بودن ایزو باید خود مشتری با اطلاعات کافی فنی و حقوقی اصل یا اصل نبودن گواهینامه ایزو صادر شده را تشخیص بدهند. قطعا سوال پیش میاید چطور می توان اصل بودن گواهی نامه ایزو را بررسی کرد و طبق چه مقیاس و معیاری. به سر فصل زیر دقت کنید و ادامه مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید.

 

نحوه بررسی اصل بودن گواهینامه ISO

جهت بررسی اصالت و اصل بودن یا نبودن گواهینامه ایزو بایستی اینگونه تشریح کرد و سلسله مراتب را بدین نحو تشریح کرد که مراجع صادر کننده ایزو را اصطلاحا CB می نامند که خود این CB تحت نظر و اعتبار یک نهاد اعتبار دهنده به عنوان ABمدیریت می شود و مجوز صدور ایزو میگیرد. در نهایت AB خودش بایستی تحت اعتبار و عضویت IAF باشد و از سوی IAFمدیریت گردد. هر کشور برای خود AB هایی دارد که عضو IAF هستند و البته AB خودش گواهی ایزو صادر نمی کند بلکه مجوز صدور ایزو را به CB می دهد و تمامی CBها بایستی از طریق یک AB مجوز صدور داشته باشند. چنین CB با این مشخصه قطعا گواهی ایزو اصل باید صادر کند. این تاکید و لفظ قطعا و باید به دلیل اینست که شرکتهای صادر کننده ایزو هستند که مجوز صدور ایزو را دارند و با وجود داشتن مجوز اقدام به صدور گواهی ایزو می کنند که اعتبار IAF را ندارد. اینگونه شرکتها میایند و از اعتماد متقاضیان سوء استفاده می کنند و گواهی ایزو به اصطلاح غیر IAF صادر می کنند که اعتبار IAF ندارد.

 

برای گرفتن گواهینامه ISO اصلی از کجا شروع کنیم؟

برای اخذ گواهی ایزو اصل و با اصالت و دارای اعتبار بایست با جمع آوری و داشتن اطلاعات کافی فنی و حقوقی از طریق مراجع معتبری چون سیستم کاران اقدام کرد. متقاضیان اخذ گواهی نامه می توانند از مشاوره مراکز متعدد معتبر مانند مرکز سیستم کاران اقدام نمایند که با کادری مجرب بصورت 24 ساعته آماده اطلاع رسانی به متقاضیان می باشد. همچنین سیستم کاران مدرک ISO اصلی را با کمترین هزینه و کمترین زمان گواهی نامه ایزو با اصالت اصل و رجیستر و استعلام لازمه را دریافت نمایید. همچنین از کلیه مستندات  ایزو بطور رایگان الگو برداری نمایید و در سازمان خود جهت ایجاد نظم و بهره وری نهایت استفاده را نمایید.

با ما در ارتباط باشید....

 

گواهینامه ایزو اصل

نوشتن دیدگاه

لطفا از تبلیغ و یا تخریب موسسات صدور گواهینامه و یا موسسات اعتبار دهنده اجتناب فرمایید. . .