سایت اصلی ایزو ISO

SITE-ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ISO اکثرا توسط درخواست کنندگان گواهی نامه ایزو ISO مورد بررسی و پرس و جو می باشد. یعنی اینکه متقاضیان اخذ گواهی نامه ایزو به جهت دریافت و اخذ گواهینامه ایزو ISO درون گوگل به دنبال سایتهای ثبت و صدور صادر کننده گواهی نامه اصلی هستند.

تعداد بسیاری از شرکت های متقلب با سوء استفاده از عناوین و القاب مختلف و همچنین دهن پرکن و همین طور به واسطه طراحی سایت های متفاوت و متعدد اقدام بجهت تبلیغات می نمایند. این دسته افراد به گوگل هزینه پرداخت می کنند تا اسم سایت خودشان را درون صفحه اول گوگل و اولین های گوگل نشان دهد. به این تکنیک ادوردز گفته می شود.

یک شرکت که می آید و یک شبه یک سایت می زند و بعد خودش را متقلبانه به عنوان صادر کننده گواهی نامه ایزو معرفی می نمایند به گوگل هزینه داده تا درون صفحه اول نمایش داده شوند و با کارها و فعالیتهای زیر زمینی خودشان اقدام به اغفال متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو می نماید.

سایت اصلی ISO ایزو در حقیقت همان سایت سازمان استاندارد جهانی ISO هست به آدرس WWW.ISO.ORG . سایت ایزو دقیقا به همین آدرس هست نه یک حرف کمتر و یا نه یک حرف بیشتر. اگردقیقا به همین آدرس مراجعه فرمایند در یک قسمتی ملاحظه خواهید کرد که نهاد بین المللی IAF را من باب ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO معرفی می کند.

IAF مخفف انجمن اعتبار دهندگان بین المللی هست. همچنین آدرس سایت IAF به آدرس WWW.IAF.NU می باشد.

با رجوع به سایت IAF ملاحظه می کنید که اغلب کشورها درون IAF عضو هستند و همواره و همیشه عضویت خودشان را حفظ می کنند. هر کشور درون IAF حداقل یک نماینده دارد. نماینده ایران و تنها نماینده ایران مرکز ملی تایید صلاحیت ایران هست که به عنوان نماینده ی ایران درون سازمان ملی استاندارد در IAF قابل مشاهده هست. کشورهای دیگر نیز یک نهاد رسمی و قانونی و دولتی درون IAF دارند. از این میان می توان به این موارد اشاره کرد: UKAS انگلستان ، DAKKS آلمان. SAS سوئیس و الی آخر. کافی هست در قسمت اعضای سایت IAF نمایندگان کشورهای مختلف را ببینید.

بعد از شناسایی نمایندگان هر کشور درون IAF کافی هست نام سایت معرفی شده را ملاحظه کنید و در همین راستا وارد سایت نهاد رسمی هر کشور بشوید که به این نمایندگان قانونی کشورها اصطلاحا AB گفته می شود. آدرس اینترنتی و اصطلاحا لینک هر سایت AB را از هر کسی نگیرید. به دلیل اینکه ممکنست با بازی با حروف و کلمات آن سایت جعلی را به شما معرفی کنند. به همین جهت برای اطمینان از اینکه سایت اصلی AB را در دست داشته باشید از لینک سایت IAF استفاده کنید.

هر AB خودش نمی آید و گواهینامه ایزو صادر نمی کند و وظیفه ی ثبت و صدور گواهینامه ی ایزو ISO را به دیگر شرکتهای ذی صلاح واگذار می کند.

شرکتهای ذیصلاح ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو را اصطلاحا و اختصارا CB می گویند. درون هر AB چندین CB فعال هستند. لیست CB های مجوز دار در هر AB حتما موجود هست و به راحتی و سهولت قابل دسترسی می باشد.

پس در نتیجه یک سایت مشخص و معینی با نام سایت ایزو و یا القاب مختلف مانند زیر وجود ندارد که متقاضیان درون فضای مجازی چون گوگل جستجو می کنند.

سایت ایزو معتبر ISO

سایت معتبر ایزو ISO

سایت ثبت نام ایزو ISO

سایت معتبر و اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت دولتی ایزو ISO

سایت بین المللی ایزو ISO

سایت ایزو بین المللی ISO

سایت دریافت ایزو ISO

سایت اخذ ایزو ISO

سایت صدور ایزو ISO

سایت جهت گرفتن ایزو ISO

سایت آموزش ایزو ISO

سایت بین المللی صدور ایزو ISO

سایت استعلام ایزو ISO

سایت رجیستر ایزو ISO

سایت ایزو در ایران

سایت ایزو در تهران

سایت ISO در ایران

سایت ISO در تهران

چنانچه بدنبال اخذ و دریافت گواهینامه ایزو هستید الزاما و لزوما سایت ایزو کافی نیست و کفایت نمی کندزیرا که در این بین ممکنست ناخودآگاه وارد سایتهای متقلب و همچنین افراد سودجو بشوید. برای اخذ اطلاعات دریافت گواهینامه ایزو بدنبال شرکتها و یا سازمانهایی باشید که در ابتدا تمامی اطلاعات فنی و اطلاعات حقوقی را در اختیار شما قرار بدهد و سپس کلیه ی مراحل دریافت گواهی ایزو و همچین اصالت گواهینامه ایزو را به شما ارائه نماید و سپس خودتان زمانی که تمامی این اطلاعات را کسب کردید آگاهانه تصمیم گیری کرده و اقدام بفرمایید.

سازمان مرکزی سیستم کاران با ده ها سال سابقه درخشان در جهت ارائه خدمات رایگان به عموم متقاضیان آمادگی دارد تا بعنوان یک سازمان عام المنفعه کلیه درخواست کنندگان گواهینامه ISO ایزو را راهنمایی نماید. همچنین از خدمات کاملا رایگان دوره های آموزشی پیاده سازی سیستمهای مدیریتی که بصورت رایگان ارائه می گردد نهایت استفاده را ببرید.

سیستم کاران اولین و بزرگترین مرجع در حوزه ثبت و صدور گواهینامه ایزو و سایر گواهینامه های ملی و بین المللی در ایران و خارج از ایران در خدمت شماست

 

سایت اصلی ایزو ISO صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه

لطفا از تبلیغ و یا تخریب موسسات صدور گواهینامه و یا موسسات اعتبار دهنده اجتناب فرمایید. . .