خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ISO معنا و مفهوم ندارد و چیزی به عنوان خرید و فروش مدرک ایزو وجود بیرونی ندارد و این فقط یک عنوان هست زیرا که گواهی نامه ISO به عنوان مثال یک کالا نیست که برویم آن را از مغازه بخریم و یا اینکه از یک مغازه و دکان آن را بتوان خرید پس این فقط و فقط یک لفظ عامیانه هستش و سوال و دغدغه ی اکثر سازمانهای متقاضی اخذ و دریافت مدرک ایزو که با عناوین مختلفی مورد سوال قرار می گیرد. درخواست کنندگان اخذ گواهینامه ISO غالبا با سوالات متعدد و مختلفی در خصوص مدرک ایزو روبرو می شوند. متقاضیان اخذ ISO هر کدام پرسش خود را با نحوه و لحن خاصی بیان می کنند و با یکسری مجموعه عناوین خاصی درون فضاهای مجازی علی الخصوص گوگل جستجو می کنند، که بسیاری از آنها شاید عبارات درستی نیست اما درخواست کنندگان به دلیل عدم آگاهی از بحث ایزو و اخذ اطلاعات کافی با عناوین مختلفی از این دست درون گوگل جستجو می کنند:

اخذ گواهی نامه ISO

نحوه اخذ گواهی نامه ایزو

اخذ گواهینامه ISO

روش اخذ گواهی نامه ایزو

شرایط اخذ گواهی ISO

راهنمای اخذ گواهی نامه ایزو

مرکز اخذ ISO

مرجع اخذ و ثبت و صدور انواع مدرک ایزو

سیر تا پیاز گواهی نامه ISO

مراحل اخذ مدرک ایزو

مراحل اخذ گواهی نامه ISO

ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مدارک اخذ مدرک ISO

شرایط و مراحل و مدارک اخذ گواهینامه ایزو

خرید گواهی نامه ISO

گواهی نامه ایزو ارزان

گواهی نامه ISO فوری

گواهی نامه ایزو فوری و ارزان

هزینه اخذ و دریافت مدرک ISO

زمان اخذ گواهی ایزو

هزینه و مدت زمان اخذ گواهینامه ISO

روند گرفتن مدرک ایزو

روش اخذ ISO

مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ایزو

شرایط ثبت گواهی نامه ISO

شرایط ثبت و صدور مدرک ایزو

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ISO

از کجا گواهینامه ایزو بگیرم؟

چگونه گواهی ISO بگیرم؟

اخذ گواهی نامه ISO

نحوه اخذ گواهی نامه ISO

اخذ مدرک ISO

روش اخذ گواهی نامه ISO

شرایط اخذ گواهی ISO

راهنمای اخذ گواهی نامه ISO

مرکز اخذ ISO

مرجع اخذ و ثبت و صدور انواع گواهینامه ISO

سیر تا پیاز گواهی نامه ISO

مراحل اخذ مدرک ISO

مراحل اخذ گواهی نامه ISO

ثبت و صدور مدرک ISO

مدارک اخذ گواهینامه ISO

شرایط و مراحل و مدارک اخذ مدرک ISO

خرید گواهی نامه ISO

گواهی نامه ISO ارزان

گواهی نامه ISO فوری

گواهی نامه ISO فوری و ارزان

هزینه اخذ و دریافت گواهینامه ISO

زمان اخذ گواهی ISO

هزینه و مدت زمان اخذ مدرک ISO

روند گرفتن گواهینامه ISO

روش اخذ ISO

مراحل اخذ و دریافت مدرک ISO

شرایط ثبت گواهی نامه ISO

شرایط ثبت و صدور گواهینامه ISO

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ISO

از کجا مدرک ISO بگیرم؟

چگونه گواهی ISO بگیرم؟

و بسیاری سوالات و عناوین دیگر

خرید و فروش ISO برای شرکتها و سازمانهای متقاضی اخذ گواهی ISO و متقاضیان اخذ ISO شاید به نظر کمی سخت و وقت گیر باشد و به همین جهت ترجیح می دهند تمام کار را به مراکز صادر کننده ISO بسپارند و یا با استفاده از یک مشاور صفر تا صد کار خود را به آنها می سپارند. مرکز سیستم کاران به عنوان یک مرکز عام المنفعه با ارائه خدمات آموزشی رایگان تمامی مراحل ثبت و صدور ISO را برای درخواست کنندگان ISO به انجام می رساند و شرتهای متقاضیان ISO از طریق مرکز ما می توانند به گواهی ISO معتبر متناسب نیاز و هزینه و زمان خود برسند.

خرید و فروش ISO و هزینه های اخذ ISO شامل چند بخش می شود:

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ISO

هزینه استقرار و پیاده سازی ISO

هزینه مشاوره

 

در کل مراحل خرید و فروش و هزینه اخذ ISO شامل سه مرحله بالا می شود.

 

هزینه ثبت و صدور مدرک ISO

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ISO به نوع مرجع صادر کننده ISO و حتی نوع گواهی نامه ISO دریافتی بستگی دارد. بدین معنا که چنانچه مراجع صادر کننده ISO اصیل IAF باشد یعنی مراجع صادر کننده ISO یا همان CB بایستی تحت اعتبار AB ها و همان مراجع و نهادهای اعتبار دهنده به CB ها باشند که خودشان تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF مدیریت می شوند. سازمان جهانی ISO که در ژنو سوئیس واقع گردیده است و کشورهای بسیاری درون آن عضو هستند و تمامی استانداردها درون آن مدیریت می شوند، به آدرس دقیق WWW.ISO.ORG تنها IAF را معتبر دانسته و جهت صدور گواهی ISO قبول دارند و به طبع گواهی ISO صادره اینچنینی دارای بالاترین اعتبار هست و چون در سطح بین الملل معتبر هست و با اصالت قطعا جهت اخذ ISO هزینه بالاتری دارد. یکسری مدرک های ISO نیز هستند که غیر IAF هستند یعنی AB و CB های داخلی هستند و به همین جهت از لحاظ زمان و هزینه از گواهی نامه های ISOIAF ارزان تر هستند و سریعتر صادر می شوند و البته همگی دارای یک اعتبارند و با هزینه های متفاوت و این اختلاف قیمتها به دلیل وجود دلالان و طمع و دندان گردی مراجع صدور ISO هست.

 

هزینه استقرار و پیاده سازی ISO

هزینه استقرار و پیاده سازی ISO یکی دیگر از هزینه های مطرح شده در اخذ ISO هست. هزینه استقرار و پیاده سازی ISO به مراجع صادر کننده ISO بستگی دارد، مراجع صادر کننده ISOIAF از لحاظ پیاده سازی با استفاده از مشاورین خبره در جهت پیاده سازی بسیار سختگیرانه تر برخورد می کنند و به طبع هزینه استقرار و پیاده سازی بالاست اما واقعا برای درخواست کنندگان جهت پیشرفت و بهره وری بسیار مثمر ثمر خواهد بود و میلیونها تومان شاید هزینه دارد. اما در خصوص مراجع غیر IAF به جهت پیاده سازی صوری هزینه پیاده سازی بسیار پایین تر هست. در برخی موارد پیاده سازی هیچ هزینه ای ندارد شاید تعجب کنید مگر می شود؟ بله هستند دلالان و سازمانهای ساختگی که با نامهای ساختگی و دهن پر کن سعی در معتبر معرفی کردن خود دارند و گواهی نامه های ISO آنها فاقد اعتبار هست و هیچ اعتباری ندارد و پیاده سازی در آنها انجام نمی شود و به همین جهت هزینه پیاده سازی صفر است چون اصولا پیاده سازی انجام نمی گیرد. سازمانهای متقاضی بایستی مراقب این دست مراکز تقلبی باشند

 

هزینه مشاوره

اخذ گواهی نامه های ISO و همچنین رعایت استانداردهای آن نیز هزینه جداگانی دارد و به همین جهت نمی توان هزینه ای دقیق جهت مشاوره اعلام کرد. هزینه مشاوره ISO شامل نوع فعالیت، وسعت و گستردگی سازمان، تعداد پرسنل و استاندارد درخواستی می باشد. مثلا هزینه استانداردهای عمومی شامل ایزو9001 ، ایزو14001و ایزو45001 با توجه به هزینه های تمامی مراحل از قیمت پایین تری برخوردار هست و استانداردهای تخصصی تر هزینه های بالاتری را دارا هستند. هزینه های دیگری نیز در هزینه مشاوره دخیل هستند هزینه آزمایش جهت محصولاتی که نیاز به آزمایش دارند حالا اگر موسسه متقاضی خودش قابلیت آزمایشگاه داشته باشد از این لحاظ برایش هزینه ای در بر نخواهد داشت..

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مرجع ثبت و صدور و اخذ گواهینامه ISO با حضور مشاورین برتر و خدمات آموزشی رایگان و بسیاری خدمات رایگان دیگر، در خدمت درخواست کنندگان بوده و آنها را به گواهی ISO متناسب باهدف و نیاز و وسعت و گستردگی سازمان خواهد رساند.

با ما در تماس باشید

 

صدور گواهینامه ISO9001 معتبر و فوری و ارزان از مراجع معتبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید