اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

سازمان مرکزی سیستم کاران اولین و بزرگترین مرکز و مرجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو ، گواهی نامه ایزو ، دریافت ایزو ، گرفتن ایزو ، اخذ ایزو درون خاورمیانه با عملکرد ارتقای سطح سازمانی متقاضیان و درخواست کنندگان عزیز به جهت شرکت در درون مناقصات و یا در بازارهای جدید ملی و بین المللی.

جهت اخذ اعتبار و یا کسب امتیاز بابت شرکت درون مناقصات ملی و بین المللی می توانید با گرفتن و اخذ و دریافت انواع گواهینامه های ایزو و متناسب با فعالیت و کارهای خود راه را هموار بفرمایید.

گواهی نامه ایزو واژه ای هست پر کاربرد، علی الخصوص به جهت شرکتهای تولیدی و همچنین شرکتهای پیمانکاری . اما اغلب در مورد شیوه دریافت گواهی نامه ایزو اطلاعات ندارند و درباره مراحل دریافت و اخذ گواهی ایزو آگاهی لازم فنی و همچنین حقوقی ندارند.

سیستم کاران تحت عنوان بزرگترین و به عنوان با سابقه ترین مرکز فعال مستند بر مدارک موجود و در دسترس آمادگی آن را دارد تا که در مقام سازمانی عام المنفعه ، متقاضیان اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو را راهنمایی و هدایت کند و همچنین کلیه ی زیرساختهای لازم و مورد نیاز را به جهت شرکت شما به طور کاملاً رایگان ایجاد می نماید. لذا بنابراین با ارائه کلیه ی مستندات استقرار و پیاده سازی انواع گواهی ایزو بصورت رایگان انجام خواهد گرفت، با کمترین زمان و هزینه گواهی نامه ایزو را بگیرید. اخذ ایزو در کمترین زمان ممکن از مزایا و شایستگی های مرکز ما می باشد.  همچنین بابت اخذ کلیه ی مطالب لازم درباره ایزو (ISO ) تنها کافیست تا با یک تماس تلفنی ساده از خدمات رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران استفاده کنید. گواهینامه ایزو ISO دارای شماره های مختلف و زیادی هست که هر شماره از آن ایزو نمایانگر یک استاندارد در حوزه خاصی هست. مثلأ گواهی ایزو 9001 تحت عنوان گواهینامه مدیریت کیفیت در تولیدات یا خدمات و یا مدیریت کیفیت پروژه بیان می گردد و تعریف می شود. اخذ ایزو 9001 بعنوان اصلی ترین و مهمترین و عمومی ترین استانداردهای موجود درون جهان هست. ایزو 9001 از سری استانداردهای ایزو 9000 به شمار میاید. و تنها و فقط برای ISO9001 گواهی نامه صادر می شود. در کنار ایزو 9001 دو استاندارد مهم دیگر ایزو 14001 و ایزو 45001 هستند که کاربرد زیادی دارند و غالب شرکتها و سازمانها بدنبال آنها هستند. اخذ سه گواهی نامه ISO9001 و گواهینامه ISO14001 گواهینامه ISO45001 منجر می گردد به یک سیستم مدیریت یکپارچه و یا همان IMS.

اصالت گواهینامه ایزو نیز بسیار مهم هست. بسیاری از افراد و یا شرکتهای سودجو و کلاهبردار با سواستفاده از القاب و عناوین و انصاب مختلف بسیاری که اصلاً و ابدا به ایزو مربوط نیست خود را معتبر می دانند و از عدم آگاهی و اطلاع متقاضیان دریافت ایزو سوء استفاده کنند و گواهی ایزو غیر اصلی را بجای گواهینامه اصلی صادر می نمایند. تنها مرجع بین المللی من باب تعیین اصالت گواهی ایزو نهاد IAF می باشد. بسیاری از شرکتها و سازمانهای سودجو به جز IAF میایند و نهادهای دست سازشان را به عنوان نهاد معتبر معرفی می کنند. نهادهایی که اصلا اصالت و ریشه ندارند و حتی توی سایت WWW.ISO.ORG فقط و تنها نهاد بین المللی IAF مورد تایید معرفی شده است و تمامی کشورها درون IAF عضو هستند. نهاد IAF در کشور ایران، مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران NACI هست. مرکز ملی تایید صلاحیت ایران درون نهاد IAF عضویت دارد. یعنی هیچ مرجع یا سازمان و نهادی جر مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران ، دارای صلاحیت نیست. اما بسیاری افراد سودجو و کلاهبردار چون که زیر نظر و تحت مدیریت مراجع اصلی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران NACI نیستند ، خودشان را به جاهای دیگری همچون سازمان نظام پزشکی ، وزارت بهداشت ، وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی و یا اداره صنعت ، معدن و تجارت و ..... وصل می کنند و با این عناوین و القاب و اسامی شرکتها و نهادها و سازمانهای متقاضی گواهینامه ایزو را اغفال نموده و گول می زنند. در حالی که اخذ و دریافت گواهینامه ایزو به هیچ وجه مربوط به اداره صنعت ، معدن و تجارت نیست و ربطی به آنها ندارد و اگر که فردی مدعی هست که دارای مجوز اداره صنعت ، معدن و تجارت هست و می تواند به ثبت و صدور گواهینامه ایزو بپردازد ، قطه به یقین آن شخص کلاهبردارست و دارد در حقیقت از یک مجوز در حوزه ی دیگر در جهت ثبت و صدور گواهی نامه ایزو استفاده نموده و در حقیقت سواستفاده می کند. تنها مرجعی که مرجع اصلی و قانونی درون ایران هست سازمان ملی استاندارد ایران یعنی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران NACI است.

مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران NACI عضو نهاد IAF هست و IAF نیز مورد تأیید سازمان استاندارد جهانی ISO می باشد.

البته در این بین هستند بسیاری از مراجع و مراکز غیر IAF که در کشور ایران و همچنین در دیگر کشورها فعال هستند که اقدام می کنند به صدور گواهینامه های ایزو ISO . کلیه ی این برندهای غیر IAF برای خود سازوکارهایی را دارند و از نظر اعتبار پایین تر از گواهی نامه های ایزو هستند که تحت نظر و تحت ، IAF هستند. با این حال و این تفاسیر درون ایران و بسیاری از کشورها در حد اعتبار خودش کاربرد دارد. در هر حالی هر نوع گواهینامه ایزو ISO که به غیر از تحت اعتبار IAF باشد را می توان گواهینامه غیرIAF نامید و مراجع غیر IAF همگی دارای یک سطح اعتبار هستند و تحت عنوان غیر IAF ی معرفی می گردند. حالا هر کس که ایجاد کننده آن برند هست، برند و همچنین CB صادر کننده ایزو خودش را معتبر و دارای بالاترین اعتبار می داند و سایر رقبای خودشان را به طور ناشیانه ای نامعتبر و همچنین کلاهبردار می خواند. این در حالیست که خودش نیز از همان دسته غیر IAF هست.

مرکز سیستم کاران از بالاترین مراجع اطلاع رسانی و به عنوان مرکزی عام المنفعه همواره در ابتدای امر متقاضیان اخذ و دریافت گواهینامه ایزو را راهنمایی کرده و بعد از آگاه سازی ، متقاضیان خودشان مناسب با نیازهای واقعی متقاضی از جمله سطح اعتبار گواهینامه ایزو درخواستی ، هدف از اخذ و دریافت گواهی ایزو ISO ، مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ایزو ، هزینه و مبلغ دریافت ایزو و سایر سیستمهای کلان و اصلی خود اقدام به انتخاب گواهینامه ایزو دارای سطح اعتبار IAF و یا گواهینامه ایزو دارای سطح اعتبار غیر IAF می نماید.

قبل از انجام هر گونه اقدامی ، بهتر است با کارشناسان سازمان تماس گرفته و این اطلاعات خیلی خیلی مهم را قبل گرفتن گواهینامه ایزو کسب نمایید تا خدایی ناکرده بجای گواهینامه ایزو با اعتبار IAF یک گواهی نامه با اعتبار غیر IAF نگیرید ، ولی هزینه گواهیامه ایزوی IAF را داده باشید.

 

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه

لطفا از تبلیغ و یا تخریب موسسات صدور گواهینامه و یا موسسات اعتبار دهنده اجتناب فرمایید. . .