اخذ ایزو- دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو

GIVE-ISO-2

اخذ ایزو-دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو

گرفتن ایزو ، اخذ ایزو ، صدور ایزو ، دریافت ایزو و هزاران عبارت دیگر سوالاتی هست که به عناوین مختلف ذهن متقاضیان اخذ گواهی ایزو را به خود مشغول کرده است و متقاضیان دریافت ایزو به دنبال جواب سوالات خود غالبا هم در فضاهای مجازی همچون گوگل جستجو می کنند و با مراکز و شرکتهای مختلف روبرو می شوند و البته بایستی بسیار مراقب انتخاب خود باشند و گول مراکزی را نخورند که با پرداخت پولهای کلان جزو اولین سایتهای معرفی شده قرار می گیرند. جهت دریافت ایزو ، گرفتن ایزو ، اخذ ایزو ، صدور ایزو می توانید با مرکز سیستم کاران براحتی و با یک تماس ارتباط گرفته و ضمن کسب اطلاعات لازمه فرم درخواست ایزو را دریافت کنید و پس از پر کردن فرم ایزو اقدامات لازمه انجام می شود. ضمن اینکه به دلیل تمهیدات کرونایی در صورت تمایل متقاضی تمامی خدمات مرکز بصورت آنلاین و غیر حضوری انجام میگیرد. مرکز سیستم کاران از بزرگترین و از معتبرترین نهادها و شرکتهای فعال در زمینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو انواع گواهی نامه ایزو معتبر متناسب نیاز شما را ارائه می دهد.

برای گرفتن ایزو ، دریافت ایزو ، اخذ ایزو و صدور ایزو کافیست با مرکز سیستم کاران سازمان مرکزی تماس حاصل بفرمایید و ضمن اینکه اطلاعات اولیه در خصوص دریافت ایزو را به دست خواهید آورد، از هزینه های گواهینامه ایزو از مراجع مختلف آگاه شوید که بنابر دلایل مختلفی همچون بازار رقابتی میان مراجع قیمتها متغیر خواهد بود و با تماس با ما از قیمتهای رقابتی و باور نکردنی آگاه شوید. از اطلاعات مهمی که در خصوص نحوه اخذ ایزو و دریافت ایزو و گرفتن ایزو نیازمند آن هستید، می توان بدین موارد اشاره کرد:

لیست شرکتها و مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو ISO

مراجع ثبت و صدور گواهی نامه ایزو را CB می نامند.

مراجع صادر کننده ایزو و یا همان CB ها تحت اعتبار چه نهادی هستند و از کجا مجوز ثبت و صدور ایزو می گیرند.

هر CB بایستی تحت اعتبار یک AB مجوز صدور بگیرد و اعتبار دهی می شود.

AB ها نهادهای دولتی و رسمی هستند که به CB ها اعتبار بخشیده و مجوز صدور ایزو می دهند

لیست CB های ثبت و صدور گواهینامه ایزو قابل استعلام و معتبر .

لیست AB های دارای اعتبار جهانی که در ایران می توان از طریق آنها گواهی ایزو معتبر دریافت کرد.

شرایط دریافت ایزو ، شرایط گرفتن ایزو ، شرایط صدور ایزو ، شرایط اخذ ایزو

مراحل اخذ ایزو ، مراحل گرفتن ایزو ، مراحل دریافت ایزو ، مراحل صدور ایزو

چگونگی تشخیص و شناسایی اصالت گواهینامه ایزو

نحوه تشخیص و تمیز دادن گواهینامه ایزو اصل از گواهینامه ایزو تقلبی و به عبارتی دیگر تشخیص سیستمهای معتبر از سیستمهای نامعتبر

شرکتهای تقلبی و ناشی و ناکارآمد که با ذکر القاب نامربوط با نهاد ملی استاندارد ایران می خواهند اقدام به صدور ایزو کنند مانند داشتن پروانه رسمی. سازمان ملی استاندارد ایران مجوز صدور گواهینامه ایزو را به شرکتهای مشاوره نمی دهد و آنها اجازه فعالیت در حوزه صدور ایزو را ندارند.

شرایط و مراحل پیاده سازی گواهی نامه ایزو به چه منوال هست؟

کسب اطلاعات در خصوص ایزو ، سیستم ، گواهینامه ایزو اصل و گواهی ایزو تقلبی ، مستندات اصل و مستندات قلابی ، مدرک ایزو اصیل و مدرک ایزو قلابی ، تندیس قلابی ، تقدیر نامه قلابی

مراقب دلالان غیر حرفه ای و شیادان و کلاهبرداران در خصوص پیاده سازی ایزو باشید و در این بین از خدمات شرکتهایی استفاده نمایید که هم در تمام ایران و هم خارج از ایران بتواند خدمات حضوری را منجمله فرستادن کارشناس و مشاوره به شرکت و محل شما پیاده سازی را برای شما به انجام برساند.

نهاد بین المللی IAF در راس هرم مراجع صادر کننده ایزو به AB ها اعتبار می دهند و AB ها تحت نظارت این نهاد فعالیت می کنند و هر کشوری برای خود یک یا چند AB رسمی و دولتی دارد که درون نهاد IAF عضو هستند. تنها مرجعی که سازمان استاندارد جهانی ISO جهت صدور ایزو تایید کرده است IAF هست. با این تفاسیر IAF یک نهاد منحصر به فرد تلقی می شود و هیچ نهاد دیگری مجوز صدور ایزو را ندارد و در این بین مراکزی هستند که با تبلیغات غیر حرفه ای و اسامی و عناوین دهن پر کن سعی در موجه نشان دادن خود دارند اما هیچ یک مجوز ندارند و تنها IAF توسط سازمان جهانی ISO مجوز صدور ایزو را دارد.

لازم به ذکرست بسیاری شرکتها و سازمانها هستند که با اینکه مجوز کار دیگری را دارند از عدم آگاهی متقاضیان ایزو سوءاستفاده می کنند و با ساخت برندهای به ظاهر معتبر در حوزه ثبت و صدور ایزو فعالیت کرده و خود را موجه نشان می دهند.

سازمان عظیم سیستم کاران با ارائه خدمات مشاوره رایگان در حوزه پیاده سازی انواع استاندارهای ایزو و ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو در خدمت متقاضیان محترم می باشد . قبل از انجام هر کاری حتمأ اطلاعات اولیه فنی و حقوقی شرکتهای مشاوره دهنده و صادر کننده ایزو را جویا شده سپس اقدام نمایید. این اطلاعات خیلی مهم در دریافت ایزو ، اخذ ایزو ، گرفتن ایزو ، صدور ایزو را از سیستم کاران بخواهید.

 

اخذ ایزو- دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

نوشتن دیدگاه

لطفا از تبلیغ و یا تخریب موسسات صدور گواهینامه و یا موسسات اعتبار دهنده اجتناب فرمایید. . .